Anul_scoalar_2012-2013.png


Tabel cu elevii care sustin examenele desituatii neincheiate Clase terminale
Limba si Literatura Romana
Jantea Florentina - 05.08.2013
Stecoza Dana - 06.08.2013
Calin Ionel-12 F
Codreanu Andrei-12 F
Dragan Nicoleta-12 F
Pirjolea Gezar-12 F
Pirvu Constantin-12 F
Radu George-12 F
Serban Marian-10 I
Costache Geanini-Jean-10 F
Ioan Ionut-10 F
Stoica Sorin-10 F
Dumbrava-Isdrail Andonis-10 F
Cruce Cosmin-13B FR
Marineanu Laurentiu (I, II)-13B FR
Marinica Sebastian-13B FR
Herascu Ionut-14B S
Brebenel Marioara – 05.08.2013
Cornea Mirela – 06.08.2013, ora 9:00
Vlad Andrei-12A
Alexandru Aurel (I, II)-10H
Pasa Andrei-10H
Burtea Marin (I, II)-10A FR
Petrache Cristian-10A FR
Craciun Sandu-14C S
Penciu Petre-14C S
Mitrofan Elena-14D S
Sandache Petre-14D S


Limba Franceza
State Roxana – 06.08.2013,
Coresciuc Maria – 05.08.2013, ora 9:00
Burtea Maarin-10A FR
Petrache Cristian-10A FR
Rosianu (Nistor) Adela-10A FR
Vasilache Ionela-13A FR
Vintila Ion-13A FR
Cruce Cosmin-13B FR
Marineanu Laurentiu (I, II)-13B FR
Marinica Sebastian (I, II)-13B FR
Nicorici (Morcotei)Paraschiva(I, II)-13B FR
Nicorici Ioan (I, II)-13B FR
Arsene Florin-13B RP
Blaj Ionut-10G
Alexanddrul Aurel-10H
Badea Ionut-10D
Pauna Adrian-10D
Severin Florin-10G




Limba Engleza
Constantin Dana – 06.08.2013, ora 9.00
Mihai Marina – 05.08.2013, ora 10.00
Radu Cristian-12B
Hosteanu Valentin-12D
Toma Cosmin-12D
Calin Ionel-12F
Mitrofan Elena-14D S
Serban Mihail-14D s
Vaduva Constantin-14D S
Cruce Cosmin-13B FR
Alexandru Aurel (I, II)-10H
Burtea Marin (I, II)-10A FR
Petrache Cristian (I, II)-10A FR
Rosianu (Nistor) Adela (I, II)-10A FR
Rusu (Ciomag) Magdalena (I, II)-10A FR
Ionescu Cazana Dan – 05.08.2013, ora 9.00

Blaj Ionut-10G
Severin Florin-10G



Chimie
Maria Manoila – 06.08.2013
Stan Emilia – 06.08.2013, ora 9:00
Badea Ionut (I, II)-10D
Costache Geanini-10F
Silimon Constantin-10F
Ciungu Adrian (I, II)-10E
Iancu Bogdan-10E
Salavastru Danut-10E
Burtea Marin-10A FR
Petrache Cristian-10A FR
Alexandru Aurel-10H
Arsene Florin-13B RP
Cristian Paul-13B RP
Rotaru Camelia-13B RP
Cruce Cosmin-13B FR
Constantinescu Adriana – 06.08.2013

Craciun Vasile-10B
DimaAdrian-10B
Ungureanu Alexandru-10B
Chipu Andrei-12C
Dumitru Andrei-12C
Iazageanu Adrian (I, II)-12C
Dumitrana Marius-10A
Mandache Andreea-10C
Marinescu Marian-10C
Oprea Gabriel-10C
Seghedi George-10C
Blaj Ionut-10G
Bobeanu Vasile-10G
Creeata Gabriel-10G
Cujava Stefan-10G
Harik Walid-10D
Severin Florin (I, II)-10G



Matematica
Dinu Florica – 06.08.2013, ora 9:00
Dinca Daniela - 06.08.2013
Costache Geanini-10F
Burtea Marin-10A FR
Petrache Cristian-10A FR
Rosianu (Nistor) Adela-10A FR
Radu Diana – 06. 08. 2013
Marcu Cristina – 06.08.2013
Vlad Andrei-12A
Ionita Petrut-14A S
Marinescu Marian-10C
Murgan Stefan-10C
Oprea Gabriel-10C
Seghedi George-10C
Tanasoiu Marius-10C
Troanca Lucian-10C
Vlad Marian-10C
Badea Ionut-10D
Burcea Ionut-10D
Iorgu Adrian-10D
Pauna Adrian-10D
Radu Cristian-12B
Tanase Adrian-12B
Zanogeanu Andrei-12B
Chipu Andrei-12C
Dumitru Andrei-12C
Gritcan Alexandru-12C
Calin Ionel-12F
Codreanu Andrei-12F
Dragan Nicoleta-12F
Negru Florina-12F
Pirjolea Cezar-12F
Pirvu Constantin-12F
Radu George-12F
Valica Gabriela-12F
Catrina Ionut-13A RP
Enache Tudor-13A RP
Nuta Maximilian-13A RP
Silvestru Alexandru 13A RP
Dumitrescu Dragos – 05.08.2013

Ungureanu Alexandru-10B
Blaj Ionut-10G
Severin Florin-10G
Cruce Cosmin-13B FR
Herascu Ionut-14B S

Ceacu Gabriela – 06.08.2013, ora 9:00
Hosteanu Valentin-12D
Niculae Claudiu-12D
Stanciu Constantin-12D
Toma Cosmin-12D
Amarioarei Matei-12D
Trepadus Constantin-12D
Alexandru Aurel-10H
Birleanu Gheorghita-10H




TIC
Pasca Daniela – 06.08.2013
Salar Genoveva – 06.08.2013
Badea Ionut (I, II)-10D
Ciungu Adrian-10E
Salvastru Danut-10E
Burtea Marin-10A FR
Petrache Cristian-10A FR
Strimbeanu Margareta – 06.08.2013
Brebenel Gheorghe – 06.08.2013
Arsene Florin-13B RP
Codreanu Ionel-12F
Blaj Ionut-10G
Craciun Nicusor (I)-10G
Severin Florin-10G
Alexandru Aurel (I, II)-10H
Serban Marian-10i
Calin Ionel-12F




Geografie
Trinca Daniela – 06.08.2013, ora 8:00
Peican Aurelia – 06.08.2013, ora 9:00
Hosteanu Valentin-12D
Marin Mihai-12D
Toma Cosmin-12D
Calin Ionel-12F
Codreanu Andrei-12F
Dragan Nicoleta-12F
Negru Florina-12F
Pirjolea Cezar-12F
Pirvu Constantin-12F
Herascu Ionut-14B S
Petcu Petre-14C S
Alexandru Aurel-10H
Ungureanu Alexandru-10B
Marinescu Marian-10C
Blaj Ionut-10G
Severin Florin (I, II)-10G
Pauna Adrian (I, II)-10D
Negoita Georgian-10E
Pandele Marian-10E
Tudosse Alexandru-10E
Arsene Florin-13B FR
Cristian Paul-13B RP
Rotaru Camelia (I, II)-13B Rp
Tudor Ionut-13B RP
Popescu Mihaela – 06.08.2013

Enache Tudor-13A RP
Nuta Maximilian-13A RP
Silvestru Alexandru-13A RP
Urzica Marius-13A RP
Cruce Cosmin-13B FR
Marineanu Laurentiu (I, II)-13B FR
Nicorici (Morcotei)Paraschiva(I, II)-13B FR
Nicorici Ion-13B FR





Educatie Fizica si Sport
Andrei Ilie Valerica – 05.08.2013

Ungureanu Alexnadru-10B
Iancu Bogdan (I, II)-10E
Costache Geanini-10F
Stoica Sorin (I, II)-10F
Ocolescu Ana-Maria-10i
Albulet Mircea-10B



Fizica
Nedelcu Alexandru – 06.08.2013
Iordache Daniel – 06.08.2013
Arsene Florin-13B FR
Rotaru Camelia (I, II)-13B Rp
Pauna Adrian-10D
Radu Stefan-10D
Ungureanu Alexnadru-10B
Marinescu Marian-10C
Seghedi George-10C
Raducu Denis-10E
Costache Geanini-10F
Solimon Constantin (I, II)-10F
Radu Cristian-12B
Dumitru Andrei-12C
Hosteanu Valentin-12D
Toma Cosmin-12D
Niculae Claudiu-12D
Gaspar Florentina – 06.08.2013
Serban Adriana - 06.08.2013
Vasilache Ionela (I, II)-13A FR
Vintila Ion (I, II)-13A FR
Cruce Cosmin-13B FR
Marineanu Laurentiu (I, II)13B FR
Marinica Sebastian (I, II)-13B FR
Nicorici (Morcotei)Paraschiva(I, II)-13B FR
Nicorici Ion-13B FR
Alexandru Marinica (I)-10A FR
Burtea Marin (I, II)-10A FR
Petrache Cristian-10A FR
Severin Florin (I, II)-10G
Dobre Ionut (I, II)-12A FR




Istorie
Brumbea Romeo – 06.08.2013, ora 9.00
Antoniu Liliana – 06.08.2013, ora 9.00
Arsene Florin-13B RP
Burtea Marin-10A FR
Petrache Cristian-10A FR
Ungureanu Alexnadru-10B
Pauna Adrian-10D
Radu Stefan-10D
Costache Geanini-10F
Blaj Ionut-10G
Severin Florin (I, II)-10G
Seghedi George-10C
Vlad Marian-10C
Ciungu Adrian-10E
Iancu Bogdan-10E
Raducu Denis-10E
Salavastru Danut-10E
Tudose Alexandru-10E
Hosteanu Valentin-12D
Niculae Claudiu-12D
Beldianu Camelia – 06.08.2013, ora 9:00

Alexandru Aurel – 10H





Biologie
Mitroi Ion – 05.08.2013
Gheoghiu Radu – 05.08.2013
Ungureanu Alexnadru-10B
Marinescu Marian-10C
Seghedi George-10C
Blaj Ionut-10G
Severin Florin-10G
Alexandru Aurel – 10H
Raducu Denis-10E
Costache Geanini-10F
Burtea Marin-10A FR
Petrache Cristian-10A FR




Psihologie
Andrei Gherghina – 05.08.2013, ora 10:00
Fedeles Mircea – 05.08.2013, ora 9.00
Iorgu Adrian-10D
Blaj Ionut-10G
Severin Florin-10G
Costache Geanini-10F
Stoica Sorin (I, II)-10H
Alexandru Aurel–10H
Ciungu Adrian-10E
Iancu Bogdan -10E
Negoita Georgian-10E
Nicolae Florin-10E
Raducu Denis-10E
Salavastru Danut-10E
Burtea Marin-10A FR
Petrache Cristian-10A FR
Rosianu (Nistor) Adela (I, II)-10A FR




Educatie Plastica
Irimie Diana – 06.08.2013, ora 9:00

Costache Silvia-10A





Educatie Muzicala
Irimie Diana – 06.08.2013

Costache Silvia-10A




Religie
Irimie Diana – 06.08.2013
Stoian Pandele – 06.08.2013
Hosteanu Valentin-12D
Niculae Claudiu-12D
Calin Ionel-12F
Pirjolea Cezar-12F
Silivestru Alexandru-13A RP
Arsene Florin-13B RP
Rotaru Camelia-13B RP
Costache Silvia-10A
Costache Geanini-10F
Silimon Alexandru-10F
Pauna Adrian-10D




Economie Aplicata
Gherghe Silvia, 06.08.2013, ora 9.00

Arsene Florin-13B RP
Cruce Cosmin-13B FR
Marineanu Laurentiu (I, II)13B FR
Nicorici (Morcotei)Paraschiva(I, II)-13B FR
Nicorici Ion (I, II)-13B FR







Educatie Antreprenoriala
Gherghe Silvia, 06.08.2013, ora 9.00

Costache Silvia (I)-10A
Seghedi George-10C
Tanasoiu Marius-10C
Blaj Ionut-10G
Burchi Petrica-10G
Severin Florin (I, II)-10G
Manu Casandra (I)-10i
Ciungu Adrian-10E
Iancu Bogdan-10E
Negoita Georgian-10E
Raducu Denis-10E
Salavastru Danut (I, II)-10E







Gestiune Economica
Ciobotea Viorela – 05.08.2013, ora 8:00

Serban Marius-10I


Tranzitia de la scoala la viata activa
Ciobotea Viorela – 05.08.2013, ora 8:00

Serban Marius-10I



Asigurarea calitatii
Tomesu Delia – 06.08.2013

Iliescu Alexandru-12B

Radu Cristian-12B

Zanogeanu Andrei -12B

Arsene Florin -13B RP

Cristian Paul-13B RP

Rotaru Camelia -13B RP





Planificarea si organizarea productiei
Tomesu Delia – 06.08.2013

Arsene Florin -13B RP

Cristian Paul-13B RP

Rotaru Camelia -13B RP



Sisteme si tehnologii de fabricatie
Pruna Aurel- 06.08.2013

Cruce Cosmin – 13 B FR





Elemente de proiectare
Pruna Aurel- 06.08.2013

Cruce Cosmin – 13 B FR

Planificarea si organizarea productiei
Pruna Mariana – 06.08.2013

Ionita Petrut -14A SERAL

Cruce Cosmin – 13 B FR


Asigurarea Calitatii
Pruna Mariana – 06.08.2013

Ionita Petrut -14A SERAL

Cruce Cosmin – 13 B FR

Hosteanu Valentin – 12D

Niculae Claudiu -12D

Toma Cosmin – 12D



Electrotehnica aplicata
Pruna Mariana – 06.08.2013

Albulet Mircea-10B

Dima Adrian-10B

Oancea Marian-10B

Ungureanu Alexandru-10B






Dispozitive si instalatii de ridicat si transp.
Stanescu Aurel – 06.08.2013, ora 9

Blaj Ionut – 10G

Severin Florin -10G





Elemente de proiectare
Stefan Cornelia – 06.08.2013, ora 10

Hosteanu Valentin – 12D

Marin Mihai – 12D

Niculae Claudiu -12D

Stanciu Constantin 12D

Toma Cosmin – 12D

Arsene Florin-13 B RP

Atanasiu Traian-13 B RP

Bira Florin-13 B RP

Tudor Ionut-13 B RP

Rotaru Camelia-13 B RP



Intretinere planificata
Ghita Viorel, 06.08.2013, ora 9.00

Hosteanu Valentin – 12D



Detectarea Defectelor
Ghita Viorel, 06.08.2013, ora 9.00

Hosteanu Valentin – 12D



Mentenanta automobilului
Ghita Viorel, 06.08.2013, ora 9.00

Cruce Cosmin – 13B FR



Organizarea interventiilor asupra automobilului
Ghita Viorel, 06.08.2013, ora 9.00

Cruce Cosmin – 13B FR



Sisteme si tehnologii de fabricatie
Gaspar Decebal, 06.08.2013, ora 10.00

Arsene Florin-13 B RP

Atanasiu Traian-13 B RP

Bira Florin-13 B RP

Tudor Ionut-13 B RP

Rotaru Camelia-13 B RP

Cristian Paul -13 B RP



Contracte si documente de transport
Gaspar Decebal, 06.08.2013, ora 10.00

Arsene Florin-13 B RP

Bira Florin-13 B RP

Tudor Ionut-13 B RP

Rotaru Camelia-13 B RP




Operatii si echip. de manipularea marfurilor
Gaspar Decebal, 06.08.2013, ora 10.00

Arsene Florin-13 B RP

Bira Florin-13 B RP

Tudor Ionut-13 B RP

Rotaru Camelia-13 B RP

Cristian Paul -13 B RP



Coordonarea si monitorizarea transporturilor
Grigore Adriana, 06.08.2013, ora 10.00

Arsene Florin-13 B RP

Atanasiu Traian-13 B RP

Tudor Ionut-13 B RP

Rotaru Camelia-13 B RP

Cristian Paul -13 B RP



Intretinere Planificata
Grigore Adriana, 06.08.2013, ora 10.00

Arsene Florin-13 B RP

Rotaru Camelia-13 B RP



Detectarea defectelor
Grigore Adriana, 06.08.2013, ora 10.00

Arsene Florin-13 B RP

Rotaru Camelia-13 B RP



Exploat. Tehn. a mijloacelor de transport
Grigore Adriana, 06.08.2013, ora 10.00

Arsene Florin-13 B RP

Rotaru Camelia-13 B RP



Testarea automobilului
Grigore Adriana, 06.08.2013, ora 10.00

Cruce Cosmin – 13B FR



Tranzitia de la scoala la viata active - CDL
Iosef Marian, 06.08.2013, ora 9.00

Pauna Adrian – 10D

Intretinere planificata
Antonescu Daniela, 05.08.2013, ora 11.00

Cruce Cosmin – 13B FR

Detectarea defectelor
Antonescu Daniela, 05.08.2013, ora 11.00

Cruce Cosmin – 13B FR

Manevrarea automobilelor
Antonescu Daniela, 05.08.2013, ora 11.00

Cruce Cosmin – 13B FR





Tabel cu elevii care sustin examenele de corigente Clase terminale





Limba si literatura romana
Jantea Florentina- 07.08.2013
Brebenel Marioara – 07.08. 2013
Silimon Constantin- 10F
Florea Marius – 10H

Andrei Marian -12A

Duica Gina -12A

Lixandru Florin -12A

Mirica Mihai – 12A

Zinca Daniela – 12A


Stecoza Dana-08.08.2013
Cornea Mirela- 07.08.2013, ora 9.00
Chipu Laurentiu – 12C
Badea Ionut-10D
Ciobanu Nicolae – 12C
Botog Alexandru-10D
Dumitru Andrei– 12C
Burcea Ionut-10D
Gritcan Alexaandru– 12C
Ciocanel Iulian-10D
Iazageanu Adrian– 12C
Oancea Ionut-10D
Ilie Alin– 12C
Radu Alexandru-10D
Mihai Manolache Gheorghe– 12C
Iancu Bogdan-10 E
Nicolescu Artur– 12C
Matache George-10 E
Stan Laurentiu– 12C
Nicolar Florin-10 E
Toader Madalin– 12C
Pandele Marian-10 E

Pasalan Cristi-10 E

Salavastru Danut-10 E

Tudose Alexandru-10 E


Chimie
Constantinescu Adriana – 07.08.2013

Albulet Mircea – 10B

Tanasoiu Marius – 10 C





Matematica
Radu Diana-07.08.2013
Ceacu Gabriela-07.08.2013, ora 9.00
Andrei Marian -12A
Costache Silvia – 10A
Duica Gina -12A
Dumitrana Marius – 10A
Lixandru Florin -12A
Ionescu Marian-10A
Mirica Mihai – 12A
Stefuriac Romeo -10A
Zinca Daniela – 12A
Jilaveanu A ndreea-10H
Milosi George– 12A
Pasa Andrei-10H
Petrusca Florentin– 12A
Serban Marian-10I




Marcu Cristina-07.08.2013

Bucuresteanu Marius -12B

Burcea Mihai-12B

Gusatu Bogdan-12B

Iliescu Alexandru-12B

Minea Andrei-12B

Miu Marius-12B

Nasoi Marius-12B

Taymouri Sasan-12B

Tudor Mihai-12B

Ciobanu Nicolae-12C

Iazageanu Adrian-12C

Ilie Alin12C

Mihai Manolache Gheorghe-12C

Necula George-12C

Nicolescu Artur-12C

Raducanu Narcis-12C

Stan Laurentiu-12C

Toader Madalin-12C



Geografie
Trinca Daniela-07.08.2013, ora 8.00
Peican Aurelia, 07.08.2013, ora 8.00
Radu George-12F
Ciungu Adrian – 10E
Valica Gabriela-12 F
Raducu Denis – 10E
Burtea Marin – 10A FR
Salavastru Danut -10E
Petrache Cristian -10A FR



Fizica
Iordache Daniel, 07.08.2013, ora 9.00

Ciungu Adrian – 10E

Tudose Alexandru-10E

Zanogeanu Andrei – 12B

Chipu Andrei – 12C



Istorie
Antoniu Liliana-08.08.2013, ora 9.00

Matache George-10E

Nicolae Florin-10E

Stan Ionut-10E



Economie
Gherghe Silvia, 07.08.2013, ora 9.00

Hosteanu Valentin-12D


Identificarea organelor de masini
Stanescu Aurel-07.08.2013,ora 9.00

Afrasinei Raluca-10F

Blindu Adrian-10F

Bucur Victor-10F

Constantin Carmen-10F

Costache Geanini-10F

Floricica Marius-10F

Gheorghe Cristian-10F

Indrei Constantin-10F

Ioan Ionut-10F

Ionascu Silvia-10F

Silimon Constantin-10F

Stancu Nicolae-10F

Stoica Sorin-10F



Tehnologii in mecanica de motoare
Stanescu Aurel-07.08.2013,ora 9.00

Blindu Adrian-10F

Constantin Carmen-10F

Costache Geanini-10F

Floricica Marius-10F

Indrei Constantin-10F

Ioan Ionut-10F

Ionascu Silvia-10F

Stancu Nicolae-10F

Stoica Sorin-10F



Asamblarea structurilor metalice
Stanescu Aurel-07.08.2013,ora 9.00

Bica Adrian-10 G

Blaj Ionut-10 G

Bobeanu Vasile-10 G

Burchi Petrica-10 G

Creata Gabriel-10 G

Cristuinea Ionut-10 G

Cujava Florin-10 G

Harik Walid-10 G

Oprea Adrian-10 G

Severin Florin-10 G



Organe de masini
Stanescu Aurel-07.08.2013, ora 9.00

Bica Adrian-10 G

Blaj Ionut-10 G

Bobeanu Vasile-10 G

Burchi Petrica-10 G

Creata Gabriel-10 G

Cristuinea Ionut-10 G

Cujava Florin-10 G

Harik Walid-10 G

Oprea Adrian-10 G

Severin Florin-10 G

Raducanu Mihai-10 G





Tabel cu elevii care sustin examenele de situatii neincheiate Clase neterminale
Limba si Literatura Romana
Cornea Mirela – 26.08.2013, ora 9,00
Palade Mariana – 30.08.2013
Blendea Gheorghe – 13 A seral
Dobre Ionut Gabriel(I) – 12 A FR
Otaranu George – 13 A seral
Radu Adrian (I) – 9 A FR
Toader Dragos – 13 A seral
Gheorghe (Dumitrascu) Neluta – 12 A seral
Dragan Mirela – 13 B seral

Petrescu (Nusca) Adriana – 13 B seral

Tataru Sorin – 13 B seral

Brebenel Marioara - 29.08.2013, ora 9.00
Stecoza Dana – 30.08.2013
Alexe Marius – 10 A seral
Codreanu Florin – 9 A
Cama Marian – 10 A seral
Ivanescu Laurentiu – 9 A
Dragomir Laura – 10 A seral
Mirescu Octavian – 9 A
Florescu Cezar (I,II) – 10 A seral
Stoian Marilena – 9 A
Georgescu Iulian (I) – 10 A seral
Ion (Giba) Mariana – 9 B FR
Iliuta Gabriel – 10 A seral
Stanciu Daniel – 9 B FR
Matei Ionut – 10 A seral
Dobre Andrei – 9 I
Ghita Andreea (I,II) – 12 A Ruta directa seral
Stanciu Petrica – 9 I
Manzu (Stanciu) Elena (I,II) – 11A FR
Cojoc Adrian – 9 D
Miron Gabriel – 10 A seral
Iancu Marian – 9 D

Mandea Alexandru – 9 D

Munteanu Iulian – 9 D

Nita Ana Maria – 9 D

Sburlea Carla – 9 D

Chiciuc Victor - 13 C seral

Iancu Alexandru 13 C seral


Jantea Florentina -29.08.2013, ora 9.00
Modan Mirabella -29.08.2013, ora 9.30
Lungu Adrian-11D
Toma Marius – 9 F


Limba Franceza
Modan Mirabella -29.08.2013, ora 10.30
Dumitrache Andreea - 29.08.2013, ora 10.30
Dragan Mirela – 13 B seral
Ileana Liviu (I,II) – 9 B FR
Petrescu (Nusca) Adriana – 13 B seral

Tataru Sorin – 13 B seral
State Roxana – 28.08.2013, ora 9.00
Chiciuc Victor – 13 C seral
Radu Adrian (I,II) – 9 A FR
Iancu Alexandru – 13 C seral
Dobre Ionut (I,II) – 12 A FR
Tarnca George – 13 C seral
Gheorghe (Dumitrascu) Neluta – 12 A seral rp
Toma Marius – 9 F



Limba Engleza
Constantin Dana, 30.08.2013, ora 9.00
Mihai Marina, 30.08.2013, ora 9.00
Toma Marius – 9 F
Codreanu Florin – 9 A

Crivat Florentina – 9 A
Grigorescu Luminita, 30.08.2013, ora 9.00
Denghan-Manshadi Diana – 9 A
Dragan Mirela – 13 B seral
Ivanescu Andreea – 9 A
Petrescu (Nusca) Adriana – 13 B seral
Ivanescu Florentina– 9 A
Tataru Sorin – 13 B seral
Ivanescu Laurentiu – 9 A

Lautaru Alina – 9 A

Mirescu Octavian – 9 A

Nica Livia – 9 A

Stoian Marilena – 9 A

Tudorache Bogdan – 9 A

Gheorghe (Dumitrascu) Neluta – 12 A seral rp

Dobre Ionut (I, II) – 12 A FR

Chiciuc Victor – 13 C seral

Iancu Alexandru – 13 C seral

Tranca George – 13 C seral

Stoica Stefania – 9 H

Dobre Andrei – 9 I


Chimie
Manoila Maria, 30.08.2013, ora 9.00
Stan Emilia, 30.08.2013, ora 9.00
Draghicescu Adrian – 11 E
Radu Adrian (I, II) – 9 A FR
Neagoi Florian – 11 E
Stanciu Ionel - 9 B FR
Stan Giani – 11 E
Ion (Giba) Mariana – 9 B FR
Mitrache Valentin – 11 B
Alexe Marius – 10 A seral
Novac Catalin – 9 B
Cama Marian – 10 A seral
Mandea Alexandru – 9 D
Dragomir Laura – 10 A seral
Manolescu Alin – 9 D
Florescu Ceazar (I,II) – 10 A seral
Sburlea Carla – 9 D
Iliuta Gabriel – 10 A seral
Dobre Andrei – 9 I
Matei Ionut (I) – 10 A seral
Stanciu Petrica – 9 I
Ivan Georgiana – 13 D seral
Neagu Marcela – 9 H
Panait Adrian – 13 D seral

Spatariu (Pisica) Mariana – 13 D seral
Constantinescu Adriana, 30.08.2013, ora 9.00
Gheorghe Constantin – 11 D
Ghita Andreea (I,II) – 12 ruta directa seral
Lungu Adrian – 11 D
Blendea Gheorghe - 13 A seral
Miu Catalin – 11 D
Males Vasile - 13 A seral
Codreanu Florin (I,II) – 9 A
Marinoaica Constantin - 13 A seral
Crivat Florentina – 9 A
Otaranu George - 13 A seral
Denghan-Manshadi Diana – 9 A
Toader Dragos - 13 A seral
Ivanescu Andreea – 9 A
Carabas Mihai - 13 B seral
Ivanescu Laurentiu (I,II) – 9 A
Dragan Mirela - 13 B seral
Lautaru Alina – 9 A
Petrescu (Nusca) Adriana - 13 B seral
Mirescu Octavian – 9 A
Tataru Sorin - 13 B seral
Munteanu George – 9 A
Chiciuc Victor - 13 C seral
Nica Livia – 9 A
Iancu Alexandru - 13 C seral
Stoian Marilena (I,II) – 9 A
Juganaru Alin - 13 C seral
Tudorache Bogdan – 9 A
Tranca George - 13 C seral
Dinca Florin – 9 E
Bordei Dumitru – 9 F
Iosef Mihaela – 9 E
Buraga Petru (I,II) – 9 F
Muresan Ioan (I,II) – 9 E
Ceacaru Marius – 9 F
Mustafa Florin (I,II) – 9 E
Fieraru Manabu – 9 F
Zabet Alexandru – 9 E
Iova Andrei (I,II) – 9 F
Varban Eduard – 9 E
Minca Ionut (I,II) – 9 F

Raducu Nicusor – 9 F


Matematica
Dinu Florica, 30.08.2013, ora 9.00
Dinca Daniela, 26.08.2013, ora 9.00
Codreanu Florin – 9 A
Stanciu Ionel – 9 B FR
Ivanescu Laurentiu – 9 A
Costache Ricardo – 11 B
Novac Catalin – 9 B
Mitrache Valentin – 11 B

Radu Adrian (I,II) - 9 A FR
Radu Diana, 30.08.2013, ora 9.00
Ion (Giba) Mariana – 9 B Fr
Badea Stefan – 11 A
Draghicescu Adrian – 11 E
Muresan Nicolae – 11 A
Neagoi Florian – 11 E
Cama Marian – 10 A seral

Dragomir Laura – 10 A seral
Dumitrescu Dragos, 27.08.2013, ora 10.00
Florescu Cezar – 10 A seral
Zabet Alexandru – 9 E
Iliuta Gabriel – 10 A seral

Miron Gabriel – 10 A seral
Ceacu Gabriela, 30.08.2013, ora 9.00
Dobre Ionut (I) – 12 A FR
Albu Ilie – 12 B seral

Constantin Marin – 12 B seral

Iacob Robert – 12 B seral

Sebe Catalin – 12 B seral

Vasile Liviu – 12 B seral

Petrescu (Nusca) Adriana – 13 B seral

Tataru Sorin – 13 B seral

Dobre Andrei - 9 I

Stanciu Petrica – 9 I


TIC
Pasca Daniela, 28.08.2013, ora 9.00
Brebenel Gheorghe, 29.08.2013, ora 10.00
Muresan Ioan (I) – 9 E
David Vasile – 11 C
Toma Marius – 9 F
Radu Adrian (I) – 9 A FR

Dobre Ionut (I) – 12 A FR
Salar Genoveva, 27.08.2013
Ilie Ruxandra - 12 A Fr
Stanciu Petrica (I) – 9 I
Pavel Sandra – 12 A FR


Strimbeanu Margareta, 30.08.2013, ora 9.00 - TIC
Strimbeanu Margareta, 30.08.2013, ora 9.00 - Informatica
Novac Catalin – 9 B
Codreanu Florin – 9 A
Dragan Mirela - 13 B seral
Denghan-Manshadi Diana – 9 A
Petrescu (Nusca) Adriana - 13 B seral
Ivanescu Laurentiu – 9 A
Chiciuc Victor – 13 C seral
Stoian Marilena – 9 A
Iancu Alexandru – 13 C seral



Geografie
Trinca Daniela, 30.08.2013, ora 9.00
Peican Aurelia, 30.08.2013, ora 9.00
Codreanu Florin – 9 A
Sburlea Carla – 9 D
Denghan-Manshadi Diana – 9 A
Toma Marius – 9 F
Ivanescu Andreea – 9 A
Stan Giani – 11 E
Ivanescu Laurentiu – 9 A
Stan Florin – 11 E
Mirescu Octavian – 9 A
Mitrache Valentin – 11 B
Cama Marian – 10 A seral
Miu Catalin – 11 D
Dragomir Laura (I,II) – 10 A seral
Novac Catalin – 9 B
Florescu Cezar – 10 A seral
Minca Ionut – 9 F
Iliuta Gabriel – 10 A seral

Miron Gabriel (I, II) – 10 A seral
Popescu Mihaela, 30.08.2013, ora 9.00
Dumitrache Daniel (I, II) – 10 A seral
Dobre Andrei – 9 I
Georgescu Iulian – (I,II) – 10 A seral
Stanciu Petrica – 9 I
Matei Ionut – 10 A seral

Stoica Alexandra (I, II) – 11 A FR

Dobre Ionut (I) – 12 A FR



Educatie Fizica si Sport
Andrei Ilie Valerica, 27.08.2013
Petre-Boceanu Valeriu-Marian, 27.08.2013
Codreanu Florin – 9 A
Gheorghe Constantin (I, II) – 11 D
Crivat Florentina (I, II) – 9 A
Lungu Adrian – 11 D
Denghan-Manshadi Diana – 9 A
Miu Catalin – 11 D
Ivanescu Andreea (I,II) – 9 A
Ceacaru Marius – 9 F
Ivanescu Florentina (I,II) – 9 A
Toma Marius – 9 F
Ivanescu Laurentiu (I,II) – 9 A
Cenuse Gabriel (I,II) – 9 H
Lautaru Alina (I, II) – 9 A
Ciobanu Iulian – 9 H
Mirescu Octavian – 9 A
Dina Florina – 9 H
Nica Livia (I, II) – 9 A
Gavrila Georgiana (I,II) – 9 H
Munteanu George – 9 A
Ghitulescu Maria – 9 H
Stoian Marilena (I,II) – 9 A
Gruia Raluca (I,II) – 9 H
Novac Catalin – 9 B
Hangu Roxana (I) – 9 H
Dumitru George – 9 B
Scurtu Gianina – 9 H
Ionescu Ionel – 9 C
Stoica Stefania – 9 H
Nita Ion – 9 C
Zamfir Cosmina (I,II) – 9 H
Petre Robert – 9 C
Muresan Ioan (I,II) – 9 E
Balescu Florentina (I,II) – 9 D
Apetrei Ionut – 11 E
Bratu George – 9 D
Ciobanu Alexandru – 11 E
Manolescu Alin (I, II) – 9 D
Dasoveanu Radu – 11 E
Mocanu Mihai – 9 D
Dragomir Andrei – 11 E
Munteanu Iulian (I,II) – 9 D
Moldoveanu Dumitru – 11 E
Nita Ana Maria – 9 D
Neacsu Claudiu – 11 E
Sburlea Carla – 9 D
Puiu Adrian – 11 E
Tanase Andreea 9 I
Stan Giani – 11 E


Fizica
Nedelcu Alexandru, 30.08.2013, ora 9.00
Iordache Daniel, 30.08.2013, ora 9.00
Mitrache Valentin – 11 B
Florea Costelino – 11 D
Florescu Cezar – 10 A seral
Gheorghe Constantin – 11D
Iliuta Gabriel – 10 A seral
Miu Catalin – 11 D
Matei Ionut – 10 A seral
Muresan Ioan – 9 E
Petrescu (Nusca) Adriana – 13 B seral
Bratu George – 9 D
Tataru Sorin – 13 B seral
Dinu Cristian – 9 D
Stanciu Petrica – 9 I
Manolescu Alin (I,II) – 9 D
Novac Catalin – 9 B
Sburlea Carla – 9 D


Gaspar Florentina, 30.08.2013, ora 9.00
Serban Adriana, 30.08.2013, ora 9.00
Radu Adrian (I) – 9 A FR
Codreanu Florin – 9 A
Ion (Giba) Mariana – 9 B FR
Crivat Florentina – 9 A
Stanciu Ionel – 9 B FR
Ivanescu Laurentiu – 9 A
Varzaru Dumitru – 9 B FR
Mirescu Ocatavian – 9 A
Chiciuc Victor – 13 C seral
Nica Livia – 9 A

Albu Ilie – 12 B seral

Constantin Marian – 12 B seral

Iacob Robert – 12 B seral

Sebe Catalin – 12 B seral

Dobre Ionut (I,II) – 12 A FR

Neagu Elena – 9 H

Toma Marius – 9 F

Istorie
Brumbea Romeo, 26.08.2013, ora 9.00
Antoniu Liliana, 29.08.2013, ora 9.00
Sburla Carla (I,II) – 9 D
Codreanu Florin – 9 A
Toma Marius – 9 F
Denghan-Manshadi Diana – 9 A
Dobre Andrei – 9 I
Munteanu George – 9 A
Mitrache Valentin – 11 B
Ivanescu Laurentiu – 9 A

Muresan Ioan (I,II) – 12 A FR

Pavel Sanda – 12 A FR

Dobre Ionut (I) – 12 A FR


Biologie
Mitroi Ion, 29.08.2013, ora 9.00
Gheorghiu Radu, 29.08.2013, ora 9.00
Ileana Liviu (I,II) – 9 B FR
Codreanu Florin – 9 A
Ion (Giba) Mariana – 9 B FR
Munteanu George – 9 A
Stanciu Ionel – 9 B FR
Mirescu Octavian – 9 A
Varzaru Dumitru (I,II) – 9 B FR
Ivanescu Laurentiu – 9 A

Radu Adrian (I) – 9 A FR

Ciobanu Iulian – 9 H

Neagu Elena (I,II) – 9 H

Dobre Andrei – 9 I

Stanciu Petrica (I, II) – 9 I

Muresan Ioan – 9 E

Zabet Alexandru – 9 E

Minca Ionut – 9 F

Toma Marius – 9 F


Logica, argumentare si comunicare
Fedeles Mircea, 27.08.2013, ora 09.00

Codreanu Florin – 9 A

Novac Catalin – 9 B

Toma Marius – 9 F


Psihologie
Gherghe Silvia, 26.08.2013, ora 9.00

Cama Marian – 10 A seral

Dragomir Laura (I,II) – 10 A seral

Florescu Cezar – 10 A seral

Iliuta Gabriel – 10 A seral

Miron Gabriel (I, II) – 10 A seral

Georgescu Iulian – (I) – 10 A seral

Matei Ionut (I) – 10 A seral

Alexe Marius – 10 A seral

Bota Ionela (I) – 10 A seral

Marin Sorin – 10 A seral

Pricoiu Radu – 10 A seral



Religie
Irimie Diana, 27.08.2013, ora 9.00
Stoian Pandele, 27.08.2013, ora 9.00
Ivanescu Laurentiu – 9 A
Toma Marius – 9 F
Novac Catalin – 9 B

Economie
Gherghe Silvia, 26.08.2013, ora 9.00
Beldianu Camelia, 29.08.2013, ora 9.00
Apetrei Ionut – 11 E
Albu Ilie – 12 B seral
Dasoveanu Radu - 11 E
Constantin Marin – 12 B seral
Stan Giani – 11 E
Iacob Robert – 12 B seral
Mitrache Valentin – 11 B

Gherghe Constantin (I,II) – 11 D

Lungu Adrian (I,II) – 11 D

Miu Catalin – 11 D

Mande Nicolae – 11 D



Educatie Antreprenoriala
Gherghe Silvia, 26.08.2013, ora 9.00

Cama Marian – 10 A seral

Dragomir Laura (I,II) – 10 A seral

Florescu Cezar – 10 A seral

Iliuta Gabriel – 10 A seral

Miron Gabriel (I, II) – 10 A seral

Georgescu Iulian – (I) – 10 A seral

Matei Ionut (I) – 10 A seral

Alexe Marius – 10 A seral

Bota Ionela (I) – 10 A seral

Marin Sorin – 10 A seral

Pricoiu Radu – 10 A seral

TGM
Tomescu Delia, 29.08.2013

Iosef Mihaela – 9 E

Sanatatea si securitatea muncii
Tomescu Delia, 29.08.2013
Iosef Mihaela – 9 E
Toma Marius – 9 F
Muresan Ioan – 9 E
Mitrache Valentin – 11 B
Masurari tehnice
Tomescu Delia, 29.08.2013

Muresan Ioan – 9 E

Toma Marius – 9 F

Circuite electronice
Tomescu Delia, 29.08.2013

Mitrache Valentin – 11 B



Asamblari mecanice
Tomescu Delia, 29.08.2013

Mitrache Valentin – 11 B

Sisteme de actionare electrica
Tomescu Delia, 29.08.2013

Mitrache Valentin – 11 B

Circuite electrice
Tomescu Delia, 29.08.2013

Mitrache Valentin – 11 B

Tehnologii in mecanica de motoare
Pruna Aurel, 27.08.2013, ora 9.00

Alexe Marius – 10 A seral

Dragomir Laura – 10 A seral

Asamblari mecanice
Pruna Aurel, 27.08.2013, ora 9.00
Boroi (Ghebaru ) Mariana – 13 D seral
Spatariu (Pisica) Mariana – 13 D seral
Constantinescu George – 13 D seral

Sanatatea si securitatea muncii
Pruna Aurel, 27.08.2013, ora 9.00

Boroi (Ghebaru ) Mariana – 13 D seral

Constantinescu George – 13 D seral

Spatariu (Pisica) Mariana – 13 D seral

Circuite electronice
Pruna Aurel, 27.08.2013, ora 9.00

Boroi (Ghebaru ) Mariana – 13 D seral

Constantinescu George – 13 D seral

Spatariu (Pisica) Mariana – 13 D seral

Masurari tehnice
Pruna Mariana, 27.08.2013, ora 9.00

Novac Catalin – 9 B

Sisteme de transmitere a miscarii
Pruna Mariana, 27.08.2013, ora 9.00

Chiciuc Victor – 13 C seral

Iancu Alexandru – 13 C seral

Tehnici de masurare in domeniu
Pruna Mariana, 27.08.2013, ora 9.00

Chiciuc Victor – 13 C seral

Iancu Alexandru – 13 C seral

Asamblari mecanice
Pruna Mariana, 27.08.2013, ora 9.00

Chiciuc Victor – 13 C seral

Sanatatea si securitatea muncii
Pruna Mariana, 27.08.2013, ora 9.00

David Vasile – 11 C



Circuite electronice
Pruna Mariana, 27.08.2013, ora 9.00

David Vasile – 11 C

Duta Florin – 11 C

Desen tehnic
Popescu Ioana, 27.08.2013
Iosef Mahaela – 9 E
Mandea Alexandru – 9 D
Muresan Ioan – 9 E
Mocanu Mihai – 9 D
Balescu Florentin – 9 D
Sburlea Carla – 9 D
Tehnici de masurare in domeniu
Popescu Ioana, 27.08.2013

Dragan Mirela – 13 B seral

Petrescu (Nusca) Adriana – 13 B seral

Sisteme de automatizare
Popescu Ioana, 27.08.2013

Dragan Mirela – 13 B seral

Petrescu (Nusca) Adriana – 13 B seral

Tataru Sorin – 13 B seral

Asamblari mecanice
Popescu Ioana, 27.08.2013

Dragan Mirela – 13 B seral

Petrescu (Nusca) Adriana – 13 B seral

Tataru Sorin – 13 B seral

Utilizarea aplicatiilor de tip CAD
Popescu Ioana, 27.08.2013

Chiciuc Victor – 13 C seral

Iancu Alexandru – 13 C seral

Miu Catalin – 11 D

Circuite electrice
Popescu Ioana, 27.08.2013

Miu Catalin – 11 D

Sanatatea si securitatea muncii
Popescu Ioana, 27.08.2013

Miu Catalin – 11 D

Circuite electronice
Popescu Ioana, 27.08.2013

Miu Catalin – 11 D

Sisteme de transmitere a miscarii
Popescu Ioana, 27.08.2013

Mande Nicolae – 11 D

Sanatatea si securitatea muncii
Stanescu Aurica, 30.08.2013, ora 9.00

Draghicescu Adrian – 11 E


Circuite electronice
Stanescu Aurica, 30.08.2013, ora 9.00

Draghicescu Adrian – 11 E

Asamblari mecanice
Stanescu Aurica, 30.08.2013, ora 9.00

Neagoe Constantin – 11 E

Sisteme de transport
Stanescu Aurica, 30.08.2013, ora 9.00

Neagoe Constantin – 11 E

Autoritati si legislatie in transport
Stanescu Aurica, 30.08.2013, ora 9.00

Neagoe Constantin – 11 E

Tranzitia de la scoala la viata activa (CDL)
Iosef Marian, 30.08.2013, ora 9.00

Pauna Adrian – 10 D

Rezolvarea de probleme la locul de munca (CDL)
Iosef Marian, 30.08.2013, ora 9.00

Novac Catalin – 9 B


Sisteme pneumatice si hidraulice
Antonescu Daniela, 26.08.2013, ora 14,30

David Vasile – 11 C

Sisteme electrice si electronice
Antonescu Daniela, 26.08.2013, ora 14,30

David Vasile – 11 C

Circuite electrice
Antonescu Daniela, 26.08.2013, ora 14,30

Dragan Mirela – 13 B seral

Petrescu Nusca) Adriana – 13 B seral

Tataru Sorin 13 - B seral

Chiciuc Victor - 13 C seral

Iancu Alexandru - 13 C seral

Sisteme de actionare electrica
Antonescu Daniela, 26.08.2013, ora 14,30

Chiciuc Victor - 13 C seral

Iancu Alexandru - 13 C seral

Studiul materialelor
Antonescu Daniela, 26.08.2013, ora 14,30

Toma Cristian – 9 F

Sisteme de actionare electrica
Sfirnoiu Robert, 27.08.2013

Mitrache Valentin – 11 B




Tabel cu elevii care sustin examenele de corigente Clase neterminale
Limba si literatura romana
Cornea Mirela, 02.09.20013, ora 9.00
Stecoza Dana, 02.09.20013
Dumitru George – 9 C
Arcudeanu Ionut - 11 F
Gheorghe Marian – 9 C
Ciobanu Florin - 11 F
Ionescu Ionel – 9 C
Comanescu Nicolae - 11 F
Nita Ion – 9 C
Ionita George - 11 F
Tudorache Alin – 9 C


Floricescu-Laes Elena
Modan Mirabella, 04.09.2013, ora 9,30
Dinca Florin – 9 E
Minca Ionut – 9 F
Ilie George – 9 E

Muresan Ioan – 9 E

Mustafa Florin – 9 E

Zabet Alexandru – 9 E

Varban Eduard – 9 E



Matematica
Dinu Florica, 02.09.2013, ora 9.00
Dinca Daniela, 02.09.2013, ora 9.00
Ivanescu Florentina – 9 A
Bratu George – 9 D
Lautaru Alina – 9 A
Cojoc Adrian - – 9 D
Mirescu Octavian – 9 A
Iancu Marian – 9 D
Munteanu George – 9 A
Mandea Alexandru – 9 D

Manolescu Alin – 9 D
Radu Diana, 02.09.2013
Mocanu Mihai – 9 D
Anghelin Alin – 11 A
Munteanu Iulian – 9 D
Buzatu Andrei – 11 A
Nita Ana – 9 D
State Pavel – 11 A
Sburlea Carla – 9 D
Bicleseanu Claudiu – 11 C
Avram Nicolae – 11 B
Codreanu Cristian – 11 C
Pantazi Iulian – 11 B
David Vasile – 11 C
Stoian Madalina – 11 B
Duta Florin – 11 C
Apetrei Ionut – 11 E
Nidelea Costin – 11 C
Ciobanu Alexandru – 11 E
Raduca Claudia – 11 C
Cujba Catalin – 11 E

Dasoveanu Radu – 11 E

Dragomir Andrei – 11E

Evu Vasilica – 11 E

Neacsu Claudiu – 11 E

Puiu Adrian – 11 E

Stan Giani – 11 E
Limba engleza
Mihai Marina, 02.09.2013, ora 9.00
Dumitru Liviu – 9 H
Zamfir Cosmina – 9 H
Hangu Roxana – 9 H
Ilie Laurentiu – 9 H
Neagu Elena – 9 H

Limba franceza
Modan Mirabella, 03.09.2013, ora 9, 30

Stoica Stefania – 9 H

Chimie
Manoila Maria, 06.09.2013
Constantinescu Adriana, 06.09.2013
Mocanu Mihai – 9 D
Ivanescu Florentina – 9 A

Ilie George – 9 E
TIC
Brebenel Gheorghe, 05.09.2013, ora 10

Dumitru Liviu – 9 H

Gruia Raluca – 9 H

Geografie
Trinca Daniela, 02.09.2013
Peican Aurelia, 02.09.2013
Adam Ionut – 9 G
Muresan Ioan – 9 E
Burcica Costinel 9 G
Gheorghe Nicolae – 9 F
Borlea Stefan – 11 A



Fizica
Serban Adriana, 02.09.2013

Denghan-Manshadi Diana – 9 A

Ivanescu Andreea – 9 A

Lautaru Alina – 9 A

Istorie
Antoniu Liliana, 04.09.2013, ora 9.00

Mirescu Ocatavian – 9 A

Biologie
Gheorghiu Radu, 03.09.2013

Denghan-Manshadi Diana – 9 A

Cristea Alexandru – 9 F

Sisteme de transmitere a miscarii
Tomescu Delia, 04.09.2013

Mitrache Valentin – 11 B

Turcu Petre – 11 B

Sanatatea si securitatea muncii
Pruna Mariana, 06.09.2013, ora 9.00

Borlea Iuliana – 9 C

Sisteme de transmitere a miscarii
Stanescu Aurica, 02.09.2013, ora 9.00

Apetrei Ionut – 11 E


Sisteme de transport
Stanescu Aurica, 02.09.2013, ora 9.00

Ciobanu Alexandru – 11 E

Tehnici de masurare in domeniu
Stanescu Aurica, 02.09.2013, ora 9.00

Dasoveanu Radu – 11 E

Matei Marius – 11 E

Neagoe Constantin – 11 E

Autoritati si legislatie in transporturi
Stanescu Aurica, 02.09.2013, ora 9.00

Cujba Catalin – 11 E

Moldoveanu Mihai – 11 E

Asamblari mecanice
Stanescu Aurica, 02.09.2013, ora 9.00

Iordan Marius – 11 E










ROI.png


Burse_elevi.png
Burse_2012-2013_1.png

Burse_2012-2013_2.png