Rapoarte_de_activitate.jpg

ANUL SCOLAR 2010 - 2011
SEMESTRUL I














ANUL SCOLAR 2009 - 2010












structuraanscolar.jpg
structura_an_scolar_2010_2011.jpg



servicul_pe_scoala_sem2.jpg




perfectionare.jpg
Nume şi prenume
Disciplina de încadrare
Statut
Grad
An Obţinere grad
Studii postuniversitare - Master
Specializarea
Metodist / Mentor / Formator
Perfecţionare modulul 1 - nr. Credite
Perfecţionare modulul 2 - nr. Credite
Perfecţionare modulul 3 - nr. Credite
Proiecte europene
Nr.credite obţinute din proiecte europene
Nr.credite obţinute din alte programe
Judet / Secor domiciliu
Cod postal
Strada
Nr.
Bloc
Etaj
Apart.
Telefon fix
Telefon mobil
Email
1
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
LUPU IULIA LUMINIȚA
LIMBA SI LITERATURA ROMANA
TITULAR
DEFINITIVAT
2005
MASTER IN SPECIALITATE
DIDACTICI ALE DISCIPLINELOR FILOLOGICE

30
30




6
061541
SIBIU
4
OD2

38

0729-074711
iulia_79_lupu@yahoo.com
CULCEA ANDREEA
PSIHOLOGIE
SUPLINITOR CALIFICAT
DEFINITIVAT










TELEORMAN

GHEORGHE POPA
41A





culceaandreea@yahoo.com
MILLEA GABRIELA
LIMBA SI LITERATURA ROMANA
TITULAR
GRADUL I
1993









6
061116
BLD IULIU MANIU
152A
K
5
24
021-4345954
0766-488636

VOINEA DANIELA
LIMBA SI LITERATURA ROMANA
TITULAR
DEFINITIVAT
2009
MASTER IN SPECIALITATE
TEORIA SI PRACTICA EDITARII







VRANCEA
620095
BLD UNIRII
28
28

92

0764-489117
voinea_dana@yahoo.com
FLORICESCU LAEȘ ELENA
LIMBA SI LITERATURA ROMANA
TITULAR
GRADUL II
2005









6
062042
ALE CRĂESTI
6
D41
4
74
021-7783587

elena.floricesculaes@yahoo.com
STECOZA DANA
LIMBA SI LITERATURA ROMANA
TITULAR
DEFINITIVAT
1980









6
061754
VALEA LUI MIHAI
4A
6
1
19

0744-334390
dana.stecoza@yahoo.com
PALADE MARIANA
LIMBA SI LITERATURA ROMANA
TITULAR
GRADUL I
1989



30
30
30



6
060476
GEORGE VÂLSAN
96
2
4
17
021-2209844
0721-518658
marpalade@yahoo.com
BREBENEL MARIOARA
LIMBA SI LITERATURA ROMANA
TITULAR
GRADUL II
2003
MASTER IN ALT DOMENIU
MANAGEMENT EDUCATIONAL

30




180
3
030433
BLD PICTOR NICOLAE GRIGORESCU
17
L7
3
92

0723-921756
brebenel_mirela@yahoo.com
LUCHIAN SIMONA AURICA
LIMBA ENGLEZA
SUPLINITOR CALIFICAT
DEFINITIVAT










BOTOSANI
710061
GEN.GH.AVRAMESCU
31
C4

9

0753-228622
Simona_lchn@yahoo.com
DINU FLORICA
MATEMATICA
TITULAR
GRADUL I
2005



30
15



90
6

RAUL DOAMNEI
2
M1
1
21

0763-717477
flordinu@gmail.com
POSTEUCA CRISTINA
LIMBA ENGLEZA
TITULAR
DEFINITIVAT

MASTER IN SPECIALITATE
STUDII CULTURALE NORD-AMERICANE







6
061235
MOINESTI
14
205
3
19

0723-718664
cristina.posteuca@yahoo.com
DUMITRACHE ANDREEA
LIMBA FRANCEZA
TITULAR
DEFINITIVAT

MASTER IN SPECIALITATE
STUDII LITERARE ROMÂNESTI







6
062086
ALE.PASCANI
10
MIIB8
2
56

0726-679650
andreea_dumitr@yahoo.com
UNCIULEANU MILENA MARIA
LIMBA ENGLEZA
TITULAR
DEFINITIVAT
2006









6
061087
BLD IULIU MANIU
69
5P
9
125

0722-323048
zoiaenglez@yahoo.com
IONESCU CAZANA DAN MIHAI
LIMBA FRANCEZA
TITULAR
DEFINITIVAT
2008



30
30




3
032749
ALE.BARAJUL LOTRU
10
N10
7
91

0729-946339

CORESCIUC MARIA MAGDALENA
LIMBA FRANCEZA
TITULAR
DEFINITIVAT
2007
MASTER IN SPECIALITATE
STUDII FRANCEZE SI FRANCOFONE

30
30




VRANCEA
625100
TUDOR VLADIMIRESCU

39
2
29

0749-152127

STATE ROXANA LUMINIȚA
LIMBA FRANCEZA
TITULAR
DEFINITIVAT
2005









6
062251
VALEA CERBULUI
10




0727-433609
roxana_state@yahoo.com
FEDELES MIRCEA
FILOSOFIE; LOGICA SI ARGUMENTARE
SUPLINITOR CALIFICAT
GRADUL II
2009









6

TIMISOARA
69
C13
10
77
021-7772122
0723-899216

DUMITRAȘCU LAURENTIU
MATEMATICA
TITULAR
DEFINITIVAT
1994









VALCEA
247685






0745-303691

IONITA ELENA
PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (ALIMENTATIE PUBLICA SI TURISM / ALIMENTATIE PUBLICA)
TITULAR
DEBUTANT










IASI

CALEA VICTORIEI
10
101
7
17

0722-284569

CHIRILĂ IRIMIA LAURENȚIU
MATEMATICA
TITULAR
GRADUL II
2007


METODIST






5
051861
CAL FERENTARI
12
119D
2
67

0740-090881

DUMITRESCU ION DRAGOȘ
MATEMATICA
TITULAR
GRADUL I
1995



30
30
30



6
061077
BLD IULIU MANIU
51
22B
5
186
031-8163965
0722-698012

ONESCU BOGDAN NICOLAE
EDUCATIE FIZICA SI SPORT
SUPLINITOR CALIFICAT
DEBUTANT

MASTER IN SPECIALITATE








ARGES

23-Aug
61
61
3
12

0721-602280

RADU ELENA DIANA
MATEMATICA
TITULAR
GRADUL I
2003









6
061401
DRM TABEREI
70
M33

53
021-7774920
0726-415817

POPA NICU CRISTIAN
MATEMATICA
SUPLINITOR CALIFICAT
DEFINITIVAT
2006
MASTER IN SPECIALITATE
COMPLEMENTE DE MATEMATICA







TELEORMAN
145200
BLD.INDEPENDENȚEI

D11

2

0726-489073

GASPAR FLORENTINA
FIZICA
TITULAR
GRADUL I
2005
MASTER IN ALT DOMENIU
MANAGEMENTUL INSTITUTIILOR PUBLICE
INFORMATICA APLICATA
MANAGEMENT EDUCAŢIONAL
MANAGEMENTUL CALITĂŢII

30
30
30
Leonadro da Vinci Program VoLanT
60
180
6
061541
SIBIU
4
OD2

38

0722-613648
florentina_gaspar@yahoo.com
MAIER MIHAELA ALINA
FIZICA
DETASAT
GRADUL I
2003









6
062263
FLOARE ROSIE
4
55

14
021-7605973
0723-241576

NEDELCU ALEXANDRU
FIZICA
TITULAR
GRADUL I
1995



10





6
060968
CETATEA DE BALTA
22
O6
7
47
021-7723835
0724-812934
Alexandru5493@yahoo.com
PARASCHIVESCU EUGENIA
ISTORIE
TITULAR
GRADUL I
2009









6

DRUMUL GARII
14
V63
2
11

0723-340626
gina.calota@yahoo.com
BOCEANU PETRE
EDUCATIE FIZICA SI SPORT
TITULAR
GRADUL II
2005









6

CETATEA HISTRIA
7
M2B8
6
71
021-7266639
0745-768057

IORDACHE DANIEL FLORIN
FIZICA
TITULAR
GRADUL I
2003
STUDII POSTUNIVERSITARE
TEHNOLOGII DE TELECOMUNICAŢII







6
060334
CAL.CRÎNGASI
25
20
5
134

0741-163025
Danior@yahoo.com
ȘERBAN ADRIANA
FIZICA
TITULAR
GRADUL I
1995



10





6
062172
VISTIERNICUL STAVRINOS
15
55
2
45
021-7805001
0726-254799
serbanadriana01@yahoo.com
MANOILA MARIA
CHIMIE
TITULAR
GRADUL I
1996



30
30
30



6
061383
DRM TABEREI
12
A2
3
35
021-4130300
0728-767434

POPOVICI SIMONA CRISTINA
ECONOMIC, ADMINISTRATIV, COMERT SI SERVICII / COMERT SI SERVICII
SUPLINITOR CALIFICAT
DEBUTANT










6

CETATUIA
10
25
1
5

0742-311990

STAN EMILIA
CHIMIE
TITULAR
GRADUL I
1995



30
30




6
061235
MOINEȘTI
14
205
3
23
021-7605330
0768-909844

CONSTANTINESCU ADRIANA
CHIMIE
TITULAR
GRADUL I
1995


METODIST
30
30
30



6
061532
SIBIU
1
C5
7
141
021-7461597
0733-678771

FIROUZI GABRIELA ALEXANDRINA
INFORMATICA
SUPLINITOR CALIFICAT
DEFINITIVAT
2009









DAMBOVITA
137395
TUDOR VLADIMIRESCU
174



021-4403026
0724-126528
gabriela_firouzi@yahoo.com
SALAR MARINELA GENOVEVA
INFORMATICA
TITULAR
GRADUL I

STUDII POSTUNIVERSITARE
INFORMATICA

25
25




6
061954
ALE. BĂIUȚ
9A
C36
1
50
021-7770995
0723-211285
geo_salar@yahoo.com
BREBENEL GHEORGHE
INFORMATICA
TITULAR
DEFINITIVAT
2011



25
25



50
3
030433
BLD PICTOR NICOLAE GRIGORESCU
17
L7
3
92


brebenelgeorge@yahoo.com
MIEILICA ȘTEFANIA
INFORMATICA
TITULAR
DEFINITIVAT
2006
MASTER IN SPECIALITATE
INFORMATICA TEORETICA







DAMBOVITA
137310
BISERICII
18A




0722-589598
stefyangro@yahoo.com
STRÎMBEANU MARGARETA
INFORMATICA
TITULAR
GRADUL II

STUDII POSTUNIVERSITARE
INFORMATICA

25
25




OLT
235100
NICOLAE BĂLCESCU
19
23

55

0721-804904
marga_marta_marga@yahoo.com
POPA ADINA
LIMBA FRANCEZA
SUPLINITOR CALIFICAT
DEBUTANT










6

GEORGE CALBOREANU
7
126
2
14

0768-388743
adinaxx04@yahoo.com
IRIMIE DIANA ROXANA VIOLETA
RELIGIE ORTODOXA
TITULAR
DEFINITIVAT
2007









2
020242
FREDERIC CHOPIN
13

2
8

0724-027145

VINTILA MANOELA TINCĂ
ECONOMIE APLICATA
CUMUL
GRADUL I
1995









5
051782
FĂT FRUMOS
25



021-7690819


STROE MIHAELA
MATEMATICA
TITULAR
GRADUL I
2005
MASTER IN SPECIALITATE
STUDII POSTUNIVERSITARE INFORMATICA







5

MARGEANULUI
14
M50
3
19



BRUMBEA ROMEO
ISTORIE
TITULAR
DEFINITIVAT
2005









5
050882
BLD. TUDOR VLADIMIRESCU
55
T5
4
15
021-4103769
0744-431976

STOIAN PANDELE
RELIGIE ORTODOXA
TITULAR
DEFINITIVAT
2001









5
050682
INT. BUTURUGENI
2
P1C
8
34

0745-577762

ANTONIU LILIANA
ISTORIE
TITULAR
GRADUL I
2006









SATU MARE
447260






0724-815112

CORNEA MIRELA
LIMBA SI LITERATURA ROMANA
SUPLINITOR CALIFICAT
DEBUTANT

MASTER IN SPECIALITATE








ARGES

VALEA UNCHIASULUI
47




0752-169708

TRINCĂ DANEILA ADRIANA
GEOGRAFIE
TITULAR
GRADUL II

MASTER IN SPECIALITATE
GESTIUNE DURABILA A PEISAJELOR GEOGRAFICE PRIN ORGANIZAREA SI AMENAJAREA REGIUNILOR

30
30
30



3
032263
BLD. TEODOR PALADY
18
M5

264

0721-135489

CEACU GABRIELA SILVIA
MATEMATICA
TITULAR
GRADUL II
2007



30
15




6

TIMISOARA
79
D36
9
36

0723-278432
gabriela_ceacu@yahoo.com
ANDREI ILIE VALERICA
EDUCATIE FIZICA SI SPORT
SUPLINITOR CALIFICAT
DEFINITIVAT
2006
MASTER IN ALT DOMENIU
CHINETOTERAPIE







TELEORMAN
145100
ELENA DOAMNA

M10
3
12

0727-862397

GHEORGHIU RADU
BIOLOGIE
TITULAR
GRADUL I
1999



30
30
30


10
6
062242
GHIRLANDEI
5
P39
1
52
021-7690131
0726-719131

POPESCU MIHAELA LIVIA
GEOGRAFIE
TITULAR
GRADUL I
1995



30
30
30



6
062305
MĂRGELELOR
92-94
M36

1
031-4018205
0751-369836
popescup57@yahoo.com
PRUNĂ MARIANA
MECANICA / MECANICA
TITULAR
GRADUL I
2003



30
30
30


115
DOLJ
200725
22-Dec-89
3A
1EP
2
47

0744-562594
marianapruna@yahoo.com
GRIGORAȘ IOANA
ALIMENTATIE PUBLICA SI TURISM / TURISM
TITULAR
DEBUTANT

MASTER IN ALT DOMENIU
MANAGEMENTUL AFACERILOR COMERCIALE







4
040741
ALUNIȘULUI
3
12C
6
60

0722-594070

MODAN MIRABELLA
LIMBA SI LITERATURA ROMANA
SUPLINITOR CALIFICAT
DEFINITIVAT
2009
MASTER IN SPECIALITATE








ARGES

EUGEN LOVINESCU
13
80

5

0744-686116

























BORȚEA MIHAELA
ALIMENTATIE PUBLICA SI TURISM / TURISM
SUPLINITOR CALIFICAT
DEBUTANT










3
030894
INT. LICURICI
3


1



























CONSTANTINESCU RUXANDRA
MECANICA / MECANICA
SUPLINITOR CALIFICAT
GRADUL II
2003
STUDII POSTUNIVERSITARE
EDUCATIE TEHNOLOGICA

25





6
061326
BLD. TIMIȘOARA
83
D35
1
81

0744-267902

PRUNA AUREL
MECANICA / MECANICA
TITULAR
GRADUL I
1997



30
30
30


25
5
051773
MOȚOC
9
P54
2
49

0744-501190

ȘTEFAN CORNELIA MIHAELA
MECANICA / MECANICA
TITULAR
DEFINITIVAT
2004



25





6
060785
ȘOS. VIRTUȚII
10
R11B
3
12

0723-496385

ȚĂRANU VIOREL
MECANICA / MECANICA
TITULAR
GRADUL I
1999



30
30
30


25
4
040992
LUICĂ
45
III7
3
123

0723-673185

POPESCU IOANA
MECANICA / MECANICA
TITULAR
DEFINITIVAT
2004



30
30
30


25
6
060391
VINTILĂ MIHĂILESCU
3
59

146

0727-506950
ioana.popescu33@yahoo.com
TOMESCU DELIA VIOLETA ECATERINA
MECANICA / MECANICA
TITULAR
GRADUL I
1998



30
30
30


115
6
62164
HANUL ANCUȚEI
2
148

3

0722-754710

TURBATU DORU
ELECTROTEHNICA
TITULAR
GRADUL I
2004
STUDII POSTUNIVERSITARE
MANAGEMENTUL ADMINISTRAȚIEI PUBLICE LOCALE







6
061703
PRL. GHENCEA
263B




0723-621995

IONESCU DAN CONSTANTIN
ELECTROTEHNICA
TITULAR
GRADUL I
1993









2
021645
ȘOS. PANTELIMON
146
101

34

0740-460948

GASPAR DECEBAL
TRANSPORTURI / TRANSPORTURI RUTIERE
TITULAR
GRADUL I
1998



30
30
30


25
6
061541
SIBIU
4
OD2

38



PISTOL OCTAVIAN
TRANSPORTURI / TRANSPORTURI AERONAUTICE
TITULAR
GRADUL I
2009



25





6
061095
BLD. IULIU MANIU
105
C
1
33

0752-399051

ANTONESCU DANIELA
TRANSPORTURI / TRANSPORTURI RUTIERE
TITULAR
GRADUL I
2003
MASTER IN ALT DOMENIU
RELAȚII INTERNAȚIONALE SI INTEGRARE EUROPEANA+ MANAGEMENTUL PROIECTELOR

30
30
30
Leonadro da Vinci Program VoLanT
60
205
6
061413
DRM. TABEREI
120
OD1
8
255

0766-544642

GHIȚĂ ADRIANA EUGENIA
TRANSPORTURI / TRANSPORTURI RUTIERE
TITULAR
GRADUL I
1993



30
30
30


25
1
010667
HENRI COANDĂ
13
1
1
1

0745-913223

STĂNESCU AURICĂ
TRANSPORTURI / TRANSPORTURI RUTIERE
TITULAR
GRADUL I
2003









6
060951
ROȘIA MONTANA
3
M20
2
80

0752-088895

SFÎRNOIU ROBERT
TRANSPORTURI / TRANSPORTURI RUTIERE
TITULAR
GRADUL I
2007
STUDII POSTUNIVERSITARE
INFORMATICA APLICATA

25





6
060951
ROȘIA MONTANA
3
M20

150

0740-316747

GHIȚĂ VIOREL
TRANSPORTURI / TRANSPORTURI RUTIERE
TITULAR
GRADUL I
1993



30
30
30


25
1
010667
HENRI COANDĂ
13
1
1
1

0745-913223

GRIGORE DUMITRU
PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (TRANSPORTURI / CONDUCEREA AUTOVEHICULELOR)
SUPLINITOR CALIFICAT
GRADUL I
2003









1
012934
MITROPOLIT ANDREI ȘAGUNA
40




























0722-312198

ILIE MARIN
PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (TRANSPORTURI / TRANSPORTURI RUTIERE)
TITULAR
DEFINITIVAT
2004









4
041202
PRIDVORULUI
11
14
3
31

0722-709820

NICOLAE ION
PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (TRANSPORTURI / CONDUCEREA AUTOVEHICULELOR)
TITULAR
GRADUL I
1999









4
041028
ALE. LAMOTEŞTI
3
14

31

0722-301026

ILIE SICĂ
PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (TRANSPORTURI / TRANSPORTURI RUTIERE)
TITULAR
GRADUL I










2
022502
FABRICA DE GHEAŢĂ
6
89

70

0722-961939

ANGHEL GELU
PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (MECANICA)
TITULAR
GRADUL I
1999









3
031254
BRÎNDUŞELOR
11
H1

64
021-6861126


















































ZAHARIA DANIELA
PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (ELECTROTEHNICA, ELECTROMECANICA / ELECTROMECANICA
TITULAR
GRADUL I
2004









6
060834
ALE. CETĂŢUIA
4
M22
8
376

0728-708404

SÎRBULESCU GHEORGHE
PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (ELECTROTEHNICA, ELECTROMECANICA / ELECTROMECANICA
TITULAR
GRADUL I
1997



25





6
060374
CEAHLĂUL
19
73
2
11

0751-284221

GROSU NICOLAE
PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (MECANICA)
TITULAR
GRADUL I
1996









2
020536
PAMFIL NĂSTASE
53
32
5
29

0722-542348

FILIPESCU OLIMPIU
PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (MECANICA)
TITULAR
GRADUL I
1993









3
030903
MOISE NICOARA
39
A3
2
27
021-7780047


OSTROPEŢ BOGDAN
PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (MECANICA)
TITULAR
GRADUL I
2004









6
060886
DREPTĂȚII
8
O10

57

0766-584228

IOSEF MARIAN
PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (ELECTROTEHNICA, ELECTROMECANICA / ELECTROMECANICA
TITULAR
GRADUL I
1998



25





6
060475
GEORGE VÂLSAN
12
109
8
204
021-2207741